Nowości

Dolores- Suknie Ślubne
Dolores- Suknie ŚlubneFriday, February 2nd, 2018 at 2:17am
2 3    View on Facebook
Dolores- Suknie Ślubne
Dolores- Suknie ŚlubneMonday, January 29th, 2018 at 9:13am
8    View on Facebook
Dolores- Suknie Ślubne
Dolores- Suknie ŚlubneSaturday, January 6th, 2018 at 8:40am
"Dzień dobry Pani Dorotko. Doczekałam się zdjęć i chcę się z Panią podzielić choć namiastką Naszego Dnia. Mój Mąż spełnił moje marzenie o ślubie i wspólnej przyszłości, a Pani stworzyła moją wymarzoną suknię, za co raz jeszcze chcę Pani podziękować z całego serca! Mąż był wzruszony, goście zachwyceni, a ja... szczęśliwa! Jest Pani Aniołem w swoim fachu. Mam nadzieję, do zobaczenia... Ściskam ciepło."

Dziękuję pięknie za docenienie mojej osoby, ale to Pani zasługa ,gdyż piękno jest w Pani .Suknia była tylko dopełnieniem Pani piękna.💗
Życzę Wszystkego dobrego na nowej drodze życia i w Nowym 2018 Roku aby się Państwu szczęściło.💐❤️
1 1    View on Facebook
Dolores- Suknie Ślubne
Dolores- Suknie ŚlubneFriday, January 5th, 2018 at 9:25am
"Witam Pani Dorotko 😊 pomyślałam że podzielę się z Panią zdjęcia z tego pięknego dnia i pochwalę się efektem końcowym sukni, z fryzurą, makijażem i uśmiechem. Goście się zachwycali, słyszałam nawet jak jedna z Pań powiedziała" myślałam że już wszystko wymyślili jeśli chodzi o suknie ślubne ale widzę że się pomyliłam i stworzyli suknie Agi" 😊. Mogłabym w niej chodzić codziennie 😉 Dziękuję za pomoc we wszystkim i do zobaczenia w salonie, przyprowadzę już niedługo siostrę 🙂 ściskam mocno"

Jeszcze raz ślicznie dziękuję Pani Agnieszko :)
1    View on Facebook
Dolores- Suknie Ślubne
Dolores- Suknie ŚlubneMonday, January 1st, 2018 at 4:54am
3    View on Facebook